O Nas

Tamago Sushi Bar to kulinarne miejsce na Starym Mieście w Elblągu, które powstało z pasji do gotowania i chęci dzielenia się nią z naszymi gośćmi.

Naszą miłością jest Sushi. Zafascynowało nas to jak piękny i różnorodny może być każdy jego kawałek. Jakie niezwykłe smaki można na nowo odkrywać zmieniając niektóre dodatki. Łączymy smaki tradycji kuchni japońskiej z kuchnią Fusion. W myśl, że jeść zaczynamy oczami staramy się tworzyć małe kulinarne dzieła sztuki. Przykładamy wszelkich starań, aby gość poczuł się wyjątkowo i na długo zapamiętał wizytę u nas, a przede wszystkim miał ochotę do nas wrócić.

Kuchnia Japońska na pewno jest jedną z najzdrowszych na świecie. To kuchnia pachnąca trawą cytrynową, imbirem, limonką, mieszankami papryk, długo można wymieniać. Wierzymy, że każdy odnajdzie tu smak dla siebie. Do przygotowywania naszych dań używamy najwyższej jakości ryb, mięsa, owoców morza i specjalnego ryżu, z dodatkiem egzotycznych gatunków grzybów, glonów i wodorostów, które są przygotowane z najwyższą dbałością. Jeśli ktoś nie lubi surowych ryb mamy w naszej ofercie Ryby grillowane, owoce morza w chrupiącej panierce, a nawet Sushi dla Vegan. Cieszymy się również, że nasze torty Sushi zyskały taką popularność i możemy uczestniczyć w najważniejszych chwilach razem z Państwem.

Oprócz Sushi w naszej Restauracji odnajdziecie Państwo wyśmienite zupy, dania w oparciu o owoce morza i mięsa oraz wyrafinowane desery. Kuchnia Ciepła w Tamago Sushi Bar jest bardzo ważna. Wciąż poszukujemy zaskakujących form podania oraz smaków innych niż wszędzie. Wszystkie dania przygotowujemy sami w oparciu o wysokiej jakości produkty.

Wciąż podnosimy nasze kwalifikacje, zapraszamy do nas mistrzów kuchni japońskiej i Sushimasterów. Razem odkrywamy nowe ciekawe połączenia smaków, a wszystko dla Państwa. W Tamago Suhi Bar panuje przyjazna atmosfera, a nasza otwarta kuchnia świadczy o tym, że chcemy być jak najbliżej naszych gości. Cieszymy się, że doceniają Państwo to, że do każdego podchodzimy indywidualnie. Chętnie służymy pomocą zarówno gościom, których przygoda z jedzeniem sushi się rozpoczyna jak i tym, którzy sushi już dawno pokochali.

Dla nas nie ma większej miłości niż miłości do jedzenia...

Zapraszamy Państwa do odbycia kulinarnej podróży z Tamago Sushi Bar

Z poważaniem
Załoga Tamago Sushi Bar

Do góry